- Hobby i czas wolny

Czym jest Graffiti?

Graffiti, Graffiti na zamówienie, Warsztaty graffiti - YakshiGraffiti, czyli sztuka uliczna. Z graffiti mamy do czynienia wtedy, kiedy w przestrzeni publicznej miasta namalowane zostały wizualizacje artystyczne, które często są przejawem kulturowym. Od dawien dawna malunki mają zawarte znaczenie ideowe, mające pobudzić emocje i nakłonić do działania. Graffiti jest także formą wyrażania siebie, a każda praca może zawierać dowolną myśl przewodnią. Jest to wynikiem własnej potrzeby kształtowania historii, a także wyznawania własnych wartości życiowych. Wykonane prace najczęściej miały i mają charakter anonimowy, ale autorzy częściej decydują się powiązać swoją osobę z pracą poprzez pseudonim. Graffiti razem z rozwojem cywilizacyjnym i kulturowym zmieniło zakres obejmujących działań. W czasach, kiedy jest pokój i dostatek – ta forma sztuki w dalszym ciągu porusza problemy w kraju i na świecie, ale istnieje możliwość, aby zrealizować Graffiti na zamówienie. Praca może zostać stworzona jako mural albo zostać zaprojektowana na ścianie wewnątrz galerii handlowej albo sklepu.

Zlecenie na Graffiti

Firma Graffiti jest zupełnie czymś nowatorskim na rynku. Artyści, którzy posiadają doświadczenie w sztuce malarstwa są zdolni przełożyć własne zdolności na jakikolwiek format powierzchni. Co jest oryginalnego dla Graffiti? Graffiti cechują nasycone kolory, a nowoczesne prace są trwałe. Zastosowanie różnych technik UV albo 3D nadaje wyjątkowy efekt. Nawał wizualizacji cyfrowej w telewizji lub sieci zaniża wartość przekazu graficznego. W przypadku Graffiti jest zupełnie odmiennie. Graffiti jest rzadziej spotykane, zatem jest czymś interesującym – http://nietak.eu.

Warsztaty Graffiti dla dzieci

Wykonywanie Graffiti dla większości ludzi jest symboliczne, ale dodatkowo jest wspaniałym sposobem spędzania czasu. Rodzice z dzieckiem biorąc udział w warsztatach Graffiti mogą spróbować namalować artystyczny malunek zgodnie z własną wyobraźnią. Malowanie mamy, czy taty lub zabawnej żyrafy jest nie tylko zabawne, ale będzie sprawiało dużo radości. Malowidła mogą być zrealizowane na wielkim formacie, dzięki temu można razem podjąć się wykonania projektu. Tego typu warsztaty znaleźć można w ofertach firm artystycznych.